wtorek, 28 lutego 2017

Paleta cieni live love makeup obsession london

Hej. Dzisiaj przychodzę do was z recenzją nowej paletki cieni z firmy live love makeup obsession London.Już kiedyś recenzowałam wam paletke z wibo , tutaj link paleta cieni .Tą paletkę, którą wam dzisiaj pokażę jest inna niż poprzednia. Ma odcienie różu. Oraz dużo odcieni białego. Zawsze chciałam mieć paletke, która w swojej kolorystyce ma kolor różowy. A gdy dostałam taka na gwiazdkę, ucieszyłam się.


Opowiem wam trochę o firmie live love London. Otóż jest to siostrzana marka makeup revolution. Jest to nowa marka na polskim rynku.
W palecie przeważają zimne odcienie, ale są i ciepłe. Cienie nie osypują się, są bardzo dobrze napigmentowane, a konsystencja jest super. Jasne cienie są większej pojemności, które służą do rozświetlenia. Pozostałe cienie są o połowę mniejsze. Każdy cień na powiece wydobywa swój kolor, nie zlewają się w jeden nieokreślony kolor.
 Szkoda, że tak szybko znikły z Rossmanna. A wy zdążyłyście kupić swoja paletkę? Jeśli nie, musicie się skusić, gdy ja zobaczycie kupujcie. Jest bardzo dobrej jakości.


4 komentarze:

  1. Może pokażesz jakieś fajne makijaże z użyciem tego różowego? jakoś nigdy mi nie pasuje jak próbuję ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy zakup, szkoda, że ją przegapilam:)

    OdpowiedzUsuń